Описание
Характеристики
Информация для заказа
Актуальна ціна 19 000 євро ( ціна в грн конвертується автоматично)
Запуск Електростартер
Автоматика Можна підключити
Рік виготовлення 2022
Номінальна потужність 80 кВА / 64 кВт
Напруга 230V, 400V 3 фази
Тип палива Дизель
Вага 1000 кг
Габаритні розміри довжина - 2.05м, ширина - 0.9м
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1000 кг |
| Ширина | 0.9 мм |
| Длина | 2.05 мм |
| Основные | |
| Производитель | Elektra |
| Тип топлива | Дизельное |
| Напряжение | 400 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальная мощность | 64 кВт |
| Состояние | Новое |
| Количество фаз | 3 |
| Полная мощность | 80 кВА |
- Цена: 636 500 ₴






