
влевовправо
Молоток слюсарний GUT MECHANIC 100 г, CrMo LH-00100
- В наличии
- Код: 11IR2082 GM
150 ₴
+380 (98) 165-53-22
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
МОЛОТОК СЛЮСАРНИЙ GUT MECHANIC M=2000 Г LH02000
Слюсарний молоток GUT MECHANIC призначений для виконання ударних робіт, де потрібна висока міцність і точність. Робоча частина виготовлена з хром-молібденової сталі (CrMo), що забезпечує довговічність, стійкість до зносу та механічних пошкоджень. Зручна деревʼяна ручка зменшує вібрацію при ударах і надійно лежить у руці.
Основні характеристики:
• Тип інструменту: молоток слюсарний
• Матеріал ударної частини: хром-молібденова сталь (CrMo)
• Ручка: дерев’яна
• Вага: 100 г
Також у наявності молотки тієї ж серії з вагою:
• 300 г
• 500 г
• 1 кг
• 1.5 кг
• 2 кг
Обирайте якісний інструмент GUT MECHANIC — замовляйте прямо зараз або звертайтесь для консультації!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUT MECHANIC |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | слесарный |
| Материал ударного бойка | сталь |
| Материал ручки | дерево |
| Длина ударного бойка | 80 мм |
| Длина рукоятки | 260 мм |
| Вес | 0.1 кг |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
- Цена: 150 ₴








