
Шиномонтажний станок ATH M32,
- Под заказ
- Код: 151030
Отправка с 13 мая 202667 427,10 ₴
Шиномонтажний станок ATH M32, 400V 151030
◘ Висока точність виготовлення за допомогою лазерного різання і роботизованого зварювання
◘ Монтаж без ризику пошкодження: шиномонтажний верстат з поворотним на 90 ° монтажним важелем, механічним блокуванням монтажної головки і автоматичним відсуванням її від диска
◘ Просте управління: ергономічне розташування педалей
◘ Простий і швидкий затиск: самоцентруюча 4-кулачкова система затиску, з двома пневмоциліндрами подвійної дії; діаметр зовнішнього затиску до 22“, змінюваний до -2“
◘ Ефективна робота: потужний алюмінієвий циліндр віджиму з механізмом зменшення заклинювання віджимної лопатки
◘ Сучасний дизайн: стійке порошкове покриття
◘ WDK-набір (торгова асоціація німецької гумової промисловості) для монтажу і демонтажу низькопрофільних шин без їх пошкодження (опція)
◘ Ідеально підходить для коліс легкових автомобілів, з опціональними адаптерами для коліс мотоциклів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATH-Heinl |
| Страна производитель | Германия |
| Назначение оборудования | для легковых автомобилей |
| Внутренняя характеристика захвата | 4-26 |
| Гарантийный срок | 24 |
| Внешняя характеристика захвата | 12-22 |
| Подключение сжатого воздуха | 10 Бар |
| Ширина обода | 4-13 |
| Максимальный диаметр колеса | 980мм |
| Назначение оборудования | для легковых автомобилей |
| Сила отжима | 2800кг |
| Диапазон тормозной кромки | 75-335мм |
| Напряжение питания | 3/ 400B/ 50Гц |
| Уровень шума | 70дБ (А) |
| Мощность привода | 0.75 кВт |
| Вес | 218 |
- Цена: 67 427,10 ₴







