
Двойной ножничный подъемник ATH-Frame Lift 30
- Под заказ
- Код: 630306
Отправка с 13 мая 2026121 618 ₴
Подвійний ножичний підйомник ATH-Frame Lift 30 630306
◘ Пульт керування
◘ Висока якість: висока точність виготовлення за допомогою лазерного різання і роботизованого зварювання
◘ Надійна технологія: міцний і надійний гідравлічний привід, практично не потребує обслуговування
◘ Точний підйом і опускання: рівномірний підйом і опускання завдяки гідравлічній синхронізації за допомогою головного і допоміжного циліндра; фотодатчики для контролю синхронізації
◘ Заїзд без проблем: вбудований на рівні підлоги + висувний пандус для збільшення площі підйому.
◘ Просте управління: кнопкове управління підйомом і опусканням
◘ Система безпеки : пневмоклапана, відкривання страхувальних замків,
◘ Сучасний дизайн: порошкове покриття , привабливий антрацитовий колір.
◘ Ідеально підходить для інспекцій, регулювання розвал / сходження, ремонту та налаштування фар
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATH-Heinl |
| Страна производитель | Германия |
| Подключение сжатого воздуха | 6-8 Бар |
| Время подъема / опускания | за 47/49 с |
| Установленные характеристики нагрузки | 3000кг |
| Количество масла | 13л. |
| Напряжение питания | 3 / 400В / 50Гц |
| Защитный предохранитель | 3C16 A |
| Мощность привода | 2.2 кВт |
| Вес | 725 |
- Цена: 121 618 ₴



