
Шиномонтажний верстат ATH M72
- Під замовлення
- Код: 151034
Відправка з 13 травня 202658 512,71 ₴
Шиномонтажний верстат ATH M72, 400 V, 151034
◘ Висока точність виготовлення за допомогою лазерного різання та роботизованого зварювання
◘ Монтаж без ризику пошкодження: шиномонтажний верстат із пневматично відкидним стійким блокуванням монтажної головки й автоматичним відсуненням її від диска
◘ Просте керування: ергономічне розташування педалей
◘ Зручність роботи: дві швидкості обертання (6 і 12 об./хв)
◘ Простий і швидкий затискач: Самоцентрувальні 4-кулачкова система затиску, з двома пневмоциліндрами подвійної дії; діаметр зовнішнього затискача до 26", що змінюється в 3 положеннях
◘ Ефективна робота: потужний алюмінієвий циліндр викручування з механізмом зменшення заклинювання відтискної лопатки
◘ Сучасний дизайн: стійке порошкове покриття
◘ Допоміжна рука ATHA34 з пневматичним керуванням сприяє монтажу та демонтажу низькопрофільних і шин UHP-сегменту без їх пошкодження (опція)
◘ Ідеально підходить для коліс легкових автомобілів, з опціональними адаптерами для коліс мотоциклів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATH-Heinl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення обладнання | для легкових автомобілів |
| Внутрішня характеристика захоплення | 11-30 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Зовнішня характеристика захоплення | 9-26 |
| Підключення стислого повітря | 10Бар |
| Максимальний діаметр колеса | 1050 мм |
| Сила віджиму | 2800кг |
| Діапазон гальмівний кромки | 83-350 мм |
| Напруга живлення | 3/ 400B/ 50Гц |
| Швидкість монтажу | 6/12/ об/хв |
| Рівень шуму | 70дБ (А) |
| Потужність приводу | 0.75 кВт |
| Вага | 261 |
- Ціна: 58 512,71 ₴






