Шиномонтажний верстат ATH M92, 400 V, 151036
◘ Висока точність виготовлення за допомогою лазерного різання та роботизованого зварювання
◘ Монтаж без ризику пошкодження: шиномонтажний верстат із монтажною стійкою, яка пневматично виключена, пневматичним блокуванням монтажної головки й автоматичним відсуненням її від диска
◘ Просте керування: за допомогою джойстика й ергономічно розташованими педалями
◘ Чудове обладнання: пневматичний монтажний палець і допоміжна рука сприяють монтажу та демонтажу низькопрофільних шин UHP-сегменту без їх пошкодження
◘ Зручність роботи: дві швидкості обертання (6 і 12 об./хв)
◘ Простий і швидкий затискач: вбудований підіймач коліс і затискач через центральний отвір швидкозатискною гайкою
◘ Ефективна робота: два витискні ролики, що приводяться в рух циліндрами подвійної дії, регульовані горизонтально, вертикально
◘ Сучасний дизайн: стійке порошкове покриття
◘ WDK-набір (торговельна асоціація німецької гумової промисловості) для монтажу та демонтажу низькопрофільних шин без їх пошкодження (опція)
◘ Ідеально підходить для коліс легкових автомобілів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATH-Heinl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення обладнання | для легкових автомобілів |
| Гарантійний термін | 24 |
| Сила віджиму | 2100кг |
| Підключення стислого повітря | 10Бар |
| Ширина обода | 4-13 |
| Максимальний діаметр колеса | 1050 мм |
| Діапазон гальмівний кромки | 83-350 мм |
| Напруга живлення | 3/ 400B/ 50Гц |
| Внутрішній затискач | 12-26 |
| Швидкість монтажу | 6/12/ об/хв |
| Рівень шуму | 70дБ (А) |
| Потужність приводу | 0.75 кВт |
| Вага | 505 |
- Ціна: 249 328,80 ₴





Відправка з 13 травня 2026