
Шиномонтажний станок ATH M32,
- Під замовлення
- Код: 151030
Відправка з 13 травня 202667 427,10 ₴
Шиномонтажний станок ATH M32, 400V 151030
◘ Висока точність виготовлення за допомогою лазерного різання і роботизованого зварювання
◘ Монтаж без ризику пошкодження: шиномонтажний верстат з поворотним на 90 ° монтажним важелем, механічним блокуванням монтажної головки і автоматичним відсуванням її від диска
◘ Просте управління: ергономічне розташування педалей
◘ Простий і швидкий затиск: самоцентруюча 4-кулачкова система затиску, з двома пневмоциліндрами подвійної дії; діаметр зовнішнього затиску до 22“, змінюваний до -2“
◘ Ефективна робота: потужний алюмінієвий циліндр віджиму з механізмом зменшення заклинювання віджимної лопатки
◘ Сучасний дизайн: стійке порошкове покриття
◘ WDK-набір (торгова асоціація німецької гумової промисловості) для монтажу і демонтажу низькопрофільних шин без їх пошкодження (опція)
◘ Ідеально підходить для коліс легкових автомобілів, з опціональними адаптерами для коліс мотоциклів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATH-Heinl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення обладнання | для легкових автомобілів |
| Внутрішня характеристика захоплення | 4-26 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Зовнішня характеристика захоплення | 12-22 |
| Підключення стислого повітря | 10 Бар |
| Ширина обода | 4-13 |
| Максимальний діаметр колеса | 980мм |
| Сила віджиму | 2800кг |
| Діапазон гальмівний кромки | 75-335мм |
| Напруга живлення | 3/ 400B/ 50Гц |
| Рівень шуму | 70дБ (А) |
| Потужність приводу | 0.75 кВт |
| Вага | 218 |
- Ціна: 67 427,10 ₴







