
Шиномонтажний верстат ATH 7226
- Під замовлення
- Код: 721426.10
Відправка з 13 травня 2026148 034,84 ₴
Шиномонтажний верстат ATH 7226 721426.10
◘ Висока точність виготовлення за допомогою лазерного різання та роботизованого зварювання
◘ Точне та міцне кріплення: електрогідравлічний підйом, опускання й затискач із чотирма затискними кігтями; електропривод для повороту затискача
◘ Потужні відтискні: гідравлічне поздовжнє переміщення повзуна
◘ Інтуїтивна робота: монтажний кронштейн може рухатися вручну, а також обертатися й розвертатися.
◘ Зручна робота: рухомий блок керування з джойстиком і педаллю
◘ Сучасний дизайн: стійке порошкове покриття
◘ Комплектація: шина для важеля та затискач для сталевих дисків
◘ Ідеально підходить для вантажних автомобілів і автобусів із діапазоном затискача до 26", з додатковими аксесуарами для алюмінієвих дисків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATH-Heinl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сила віджиму | 2180 кг |
| Максимальний діаметр колеса | 1550 мм |
| Макс. робочий тиск | 200 бар |
| Діапазон затиску | 120 - 725 мм |
| Крутний момент | 6457 Нм |
| Напруга живлення | 3 / 400В/ 50Гц |
| Швидкість монтажу | 1 |
| Рівень шуму | 55 - 80 дБ (A) |
| Потужність приводу | 1.8 кВт |
| Вага | 780 |
| Діаметр ободу | 26" |
- Ціна: 148 034,84 ₴






