
Балансувальний верстат ATH W102
- Під замовлення
- Код: 721602
Відправка з 13 травня 202652 990,02 ₴
Балансувальний верстат ATH W102 721602
◘ Висока точність виготовлення за допомогою лазерного різання та роботизованого зварювання
◘ Гнучке використання: мобільне балансування коліс для вантажних автомобілів, автобусів, транспортерів і легкових автомобілів
◘ Інтуїтивно зрозумілий робочий режим: ручний привод із ручним гальмом і п'ять балансувальних програм (статичні/ динамічні/Alu програми в режимі вантажівки або автомобіля).
◘ Мала потреба в просторі: компактні розміри можуть бути використані різноманітно на бажаному робочому місці
◘ Зручна робота: не потрібно додаткового домкрата
◘ Точне балансування: точна робота, яка контролюється мікропроцесором
◘ Чітка презентація: цифровий і оптичний індикатор позиції ваг на світлодіодах
◘ Ергономічний дизайн: чітка передня панель, велика полиця з численними відсіками
◘ Комплектація: різні конуси (45 — 225 мм і 270 — 287 мм), гайковий, щипці з балансуванням колеса, ширина вимірювача обода (вантаження), калібрувальні ваги
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Допуск | + / - 1,0 г (PKW) / + / - 10,0 р (LKW) |
| Максимальна маса колеса | 200 кг |
| Дисплей (LED, LCD, TFT) | LED |
| Максимальний діаметр колеса | 1200 мм |
| Макс. Ø (діаметр) отвори | 45 - 225 мм і 270 - 287 мм |
| Електричне підключення | 230 В / 50 Гц |
| Діаметр вала | 40 мм |
| Введення дистанції коліс | вручну |
| Вага | 185 |
| Діаметр ободу | 12-24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ATX-Heinl |
- Ціна: 52 990,02 ₴





