
Балансувальний верстат ATH 1200
- Під замовлення
- Код: 721601
Відправка з 13 травня 202687 072,30 ₴
Балансувальний верстат ATH 1200 721601
◘ Висока точність виготовлення за допомогою лазерного різання та роботизованого зварювання
◘ Велика мінливість: стаціонарне балансування коліс для вантажних автомобілів, автобусів, транспортерів і легкових автомобілів
◘ Зручна робота: електропривод із пневматичним колісним підіймачем
◘ Великий вибір програм: автоматична функція з пневматичним гальмом колеса та вибір програми між одинадцятою методами балансування (статичні/ динамічні/ALU-програми в вантажному або автомобільному режимі)
◘ Точне балансування: точна робота, яка контролюється мікропроцесором
◘ Очистити вимірювання дисплея: індикатор розташування маси за допомогою світлодіодів
◘ Максимальна безпека: захист коліс із функцією автоматичного запуску
◘ Комплектація: різні конуси (45 — 290 мм), спеціальний затискний адаптер для шин для вантажних автомобілів (5-точковий центрувальний фланець), гайка з металу, калібрувальна вага
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATH-Heinl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час вимірювання | ca. 10 з (PKW) / ca. 21 с (LKW) |
| Швидкість виміру | 60 - 120 об / хв |
| Допуск | + / - 1,0 г |
| Максимальна маса колеса | 160кг |
| Макс. Ø (діаметр) отвори | 45 - 290 мм |
| Максимальний діаметр колеса | 1200 мм |
| Дисплей (LED, LCD, TFT) | LED |
| Електричне підключення | 3 / 400В / 50Гц |
| Діаметр вала | 42 мм |
| Ширина обода | 5 - 20 |
| Введення дистанції коліс | вручну |
| Вага | 305 |
| Діаметр ободу | 12-24 |
- Ціна: 87 072,30 ₴




