Шиномонтажний верстат ATH 7242 721427.10
◘ Висока точність виготовлення за допомогою лазерного різання та роботизованого зварювання
◘ Точне та міцне кріплення: електрогідравлічний підйом, опускання й затискач із чотирма затискними кігтями; електропривод для повороту затискача
◘ Потужні відтискні Гідравлічне поздовжнє переміщення повзуна
◘ Зручна робота: монтажна головка та затискний пристрій гідравлічно дротяно рухливі, а також автоматично обертаються і складаються
◘ Ефективний робочий процес: дві швидкості монтажу (4 і 8 об./хв)
◘ Велика мінливість: монтаж коліс діаметром до 2,21 м
◘ Легка поведінка: рухливе керування з джойстиками та педалями
◘ Сучасний дизайн: стійке порошкове покриття
◘ Комплектація: залізний затискач і бортовий затискач для сталевих дисків
◘ Ідеально підходить для вантажних автомобілів, автобусів і будівельних машин із діапазоном затискача до 42", з додатковими затискними розширювачами, що розтягуються до 47", а також додатковими аксесуарами для алюмінієвих дисків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATH-Heinl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна ширина колеса | 1050 мм |
| Сила віджиму | 2380 кг |
| Характеристика захоплення (з подовженням) | опціонально 700 - 1480 мм |
| Максимальний діаметр колеса | 2210 мм |
| Потужність приводу | 3 кВт |
| Швидкість патрона | 4 або 8 об / хв |
| Діапазон затиску | 125 - 1085 мм |
| Напруга живлення | 3 / 400В / 50Гц |
| Швидкість монтажу | 2 |
| Рівень шуму | 70 дБ (A) |
| Макс. робочий тиск | 200 бар |
| Крутний момент | 14000-8500 Нм |
| Вага | 760 |
| Діаметр ободу | 42 " |
- Ціна: 231 886,80 ₴





Відправка з 13 травня 2026